Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi

 

  • www.bilimfuariurunleri.com müşterilerine ait isim, yaş, adres, telefon numarası v.b. hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz ve 3. kişilerle paylaşmaz.

 

  • www.bilimfuariurunleri.com siz müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Müşteri tarafından sisteme girilen tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve değişiklik yapabilmektedir. Yasal olarak sınırları belirlenen çerçevede toplanan bu bilgiler müşterilerin siteye girişi, alışveriş yapması, ürünleri incelemesi gibi bilgiler müşterilere daha kaliteli ve avantajlı ürünler, kişiye özel indirimler sunulması adına kullanılmaktadır.

 

  • Belirtilen yasal çerçevede toplanan bu bilgiler 3. Şahıslarla paylaşılmamakta ve hiçbir şekilde ticari amaç için kullanılmamaktadır.

 

  • Müşterilerimizin bilgileri ancak resmi kurumlar tarafından yasal çerçeve içerisinde talep edilmesi durumunda yürürlükte emredici mevzuat hükümleri doğrultusunda paylaşılabilecektir.

 

  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla kesinlikle  www.bilimfuariurunleri.com veya bağlı şirket sunucularında tutulmamaktadır. Satın alınan ürün bedelinin ödenmesine yönelik tüm işlemler www.bilimfuariurunleri.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Müşterilerimizin tüm kritik verileri, güçlü altyapımızın ve uluslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Düzenli olarak bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından da denetlenmektedir.